Antwoord:
2 cent
Uitleg:
Om het verschil te vinden, moeten we eerst de kosten per pond van elk type bloem vinden.
De eerste is $ 1,12 voor 28 ounces, oftewel 1 pond en 12 ounces (16 ounces is 1 pond).
Stel een aandeel in om de prijs per pond (x) te vinden:
De tweede is $ 1,32 voor 2 pond. Verdeel 1,32 bij 2 om te krijgen wat de prijs voor een pond gelijk is.
De Main Street Market verkoopt sinaasappelen voor $ 3,00 voor vijf pond en appels voor $ 3,99 voor drie pond. De Off Street Market verkoopt sinaasappels voor $ 2,59 voor vier pond en appels voor $ 1,98 voor twee pond. Wat is de eenheidsprijs voor elk artikel in elke winkel?
Zie een oplossingsprocedure hieronder: Main Street Market: Sinaasappels - Laten we de eenheidsprijs noemen: O_m O_m = ($ 3,00) / (5 lb) = ($ 0,60) / (lb) = $ 0,60 per pond Appelen - Laten we de eenheidsprijs noemen: A_m A_m = ($ 3,99) / (3 lb) = ($ 1,33) / (lb) = $ 1,33 per pond Off Street Market: Sinaasappels - Laten we de eenheidsprijs noemen: O_o O_o = ($ 2,59) / (4 lb) = ($ 0,65) / (lb) = $ 0,65 per pond Appels - Laten we de eenheidsprijs noemen: A_o A_o = ($ 1,98) / (2 lb) = ($ 0,99) / (lb) = $ 0,99 per pond
De prijs van een doos met 15 cloudmarkers is $ 12,70. De prijs van een doos met 42 cloudmarkers is $ 31,60. Alle prijzen zijn exclusief BTW en de prijs van de dozen is hetzelfde. Hoeveel zouden 50 cloudmarkers in een doos kosten?
De kosten van 1 doos van 50 markers zijn $ 37,20 Dit is een probleem met het gelijktijdige vergelijkingstype. Laat de kosten van 1 marker C_m zijn Laat de kosten van 1 doos br C_b 15 markers + 1 box = $ 12,70 kleur (wit) ("d") 15C_mcolor (wit) ("ddd") + kleur (wit) ("d" ) C_b = $ 12,70 "" ...................... Vergelijking (1) 42 markeringen + 1 kader = $ 31,60 kleur (wit) ("dd") 42C_mcolor ( wit) (". d") + kleur (wit) ("d") C_bcolor (wit) (".") = $ 31.60 "" ................... ... Vergelijking (2) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Je kunt dvd's kopen in een lokale winkel voor $ 15,49 per stuk. Je kunt ze kopen bij een online winkel voor $ 13,99 per stuk plus $ 6 voor verzending. Hoeveel dvd's kun je voor hetzelfde bedrag kopen in de twee winkels?
4 dvd's zouden hetzelfde kosten van de twee winkels. U bespaart $ 15,49- $ 13,99 = $ 1,50 per dvd door online te kopen; maar op zijn minst een deel van deze besparing is verloren in de verzendkosten van $ 6,00. ($ 6,00) / ($ 1,50 "per DVD") = 4 "DVD's"