Antwoord:
Ik kan 1466 bollen kopen.
Uitleg:
Laat
Merk op dat er twee geldeenheden zijn - verander centen in $ door te delen door 100. Ik heb ervoor gekozen om een ongelijkheid te gebruiken omdat de hoeveelheid geld niet altijd overeenkomt met een exact m = aantal bollen. er kan altijd een beetje verandering zijn.
De prijs per lamp maal het aantal bollen plus de verzendkosten moet maximaal $ 14 zijn
Ik kan 1466 bollen kopen.
Merk op dat het niet UP tot 1467 ronden, want dat zou de totale kosten meer dan de toegestane $ 14 maken.
De kosten van een kaartje voor een pretpark bedragen $ 42 per persoon. Voor groepen van maximaal 8 personen, dalen de kosten per ticket met $ 3 voor elke persoon in de groep. Het ticket van Marcos kost $ 30. Hoeveel mensen zijn er in de groep van Marcos?
Kleur (groen) (4) mensen in de groep van Marco. Aangezien de standaard ticketprijs $ 42 is en het ticket van Marco $ 30 kostte, werd het ticket van Marco verdisconteerd met $ 42- $ 32 = $ 12 Gegeven een $ 3 korting per persoon in de groep, impliceert een korting van $ 12 dat er 4 personen in de groep moeten zijn.
Kenny bestelt shirts voor 43 spelers en twee coaches voor een totaalbedrag van $ 658,35. Bovendien bestelt hij vizieren voor elke speler voor een totale kostprijs van $ 368,51. Hoeveel betaalt elke speler voor het shirt en vizier?
$ 22,82 Er zijn 45 totale overhemden en vizieren nodig voor de 43 spelers en 2 coaches. Verdeel dus elk van de totale kosten met 45, om te zien hoeveel elke persoon betaalt: SHIRT: 658.35 / 45 = $ 14,63 per persoon VIZIER: 368,51 / 45 = $ 8,19 per persoon Elke persoon koopt een shirt en een vizier, dus combineer deze twee prijzen: 14,63 + 8,19 = $ 22,82 per persoon.
Je koopt bloemen om uit te delen tijdens een schooldans. Rozen kosten $ 30 voor een dozijn maar kosten meer als ze afzonderlijk worden gekocht. Met het geld dat u hebt, kunt u 7 dozijn en 4 enkele rozen of 64 enkele rozen kopen. Hoeveel is er een roos? Hoeveel geld heb je?
1 roos kost $ 3,50 en ik heb $ 224. Laat de kosten van een enkele roos $ x zijn. Dan met de gegeven conditie van 7 dozijn en 4 enkele rozen: 30 * 7 + 4x = 64x dus, 60x = 210:. x = 210/60 = $ 3,50 ik heb 64 * 3,50 = $ 224 1 roos kost $ 3,50 en ik heb $ 224. [Ans]